AYDIN ŞEHİR HASTANESİ'NDE SONA GELİNİYOR
Aydın’ın sağlık yapısını güçlendirecek olan Aydın Şehir Hastanesi’nin yapım çalışmaları sürüyor. Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, çalışmalarda sona yaklaşıldığını duyurdu.
Bu çerçevede inşaat alanına gelen Aydın İl Sağlık Müdürü Eser Şenkul, hastanedeki son durum ile ilgili yetkililerden bilgi alarak Şehir Hastanesi’nde incelemelerde bulundu.
Şerif AKARÇEŞME - serifakarcesme@hotmail.com
![Facebook'ta Paylaş](http://gngr.files.wordpress.com/2009/10/sharing.gif)